Park Zwierząt, Rozrywki i Edukacji

Kameralne zoo z niekoniecznie typowym dla takich miejsc zestawem atrakcji. Park Zwierząt, Rozrywki i Edukacji w Wojciechowie na tle innych ogrodów zoologicznych wyróżnia się przede wszystkim ofertą zajęć edukacyjnych i praktycznych. Nieczęsto zdarza się sposobność własnoręcznego karmienia i pielęgnowania mieszkańców zwierzyńca.

W wojciechowskim Parku Zwierząt, Rozrywki i Edukacji żyje kilkadziesiąt gatunków ptaków i ssaków z wielu kontynentów. Od lwów i innych drapieżnych, wielkich kotów, przez pawie, różne odmiany kaczek i gęsi czy czarne łabędzie, aż po kangury, lisy polarne, wielbłądy, małpy, jelenie, antylopy, lamy i wiele, wiele innych. Naturalnie goście zoo mogą mieć bliski kontakt jedynie z niektórymi spośród nich. Interesująco prezentują się chociażby warsztaty z psami - rozpoznawanie nastroju, bezpieczne zabawy i tresura.

Z Parkiem Zwierząt, Rozrywki i Edukacji w Wojciechowie wiąże się jeszcze parę innych możliwości wypoczynku i spożytkowania dostępnego czasu wolnego. Na miejscu znajduje się spory plac zabaw - 2000 metrów kwadratowych powierzchni - z szeregiem rozmaitych, atestowanych urządzeń w rodzaju zjeżdżalni, wież, huśtawek itp. Do dyspozycji gości są też bar, duży grill oraz miejsce na ognisko. Zoo organizuje również imprezy okolicznościowe, zaś program dla grup zorganizowanych mogą wzbogacić m.in. kulig czy przejażdżki bryczkami.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz