Stok Narciarski w Rąblowie

Na narty na Lubelszczyźnie? A czemu nie. Z Nałęczowa można się na nie wybrać do Rąblowa położonego 12 km na północny-zachód od uzdrowiska. Znajduje się tam ośrodek sportów zimowych, w którym funkcjonują 4 wyciągi narciarskie o długości 120 m (dla dzieci; tzw. „wyrwirączka”), 160 m, 180 m i 300 m (talerzykowe) i łącznej przepustowości 600 os./h. oraz trasy o łącznej długości 640 m.

Trasy są ratrakowane, sztucznie oświetlone i dośnieżane. Na miejscu znajduje się również szkółka narciarska, wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego, parking i punkt małej gastronomii.

Latem na stoku można jeździć na mountainboardach – specjalnych deskach z solidnymi kółkami, dobrych do jazdy niemal w każdym terenie. Wówczas działa tam wypożyczalnia profesjonalnego sprzętu oraz szkółka instruktażowa.

Natomiast w okresie letnim, kiedy śniegu na stoku już nie ma, narty i snowboard można odstawić do przyszłej zimy na bok, stok zamienia się w środek sportu i rekreacji, proponując swoim klientom:

  • baseny,
  • siatkówkę plażową,
  • plac zabaw dla dzieci,
  • trampoliny,
  • jacuzzi.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)
Dodaj komentarz