Kompleks Wodny Atrium

Prawdziwie zdrowego i aktywnego wypoczynku można zażyć w uzdrowisku w Atrium (al. Małachowskiego 5) i Termach Pałacowych (ul. Paderewskiego 1a).

W pierwszym z obiektów znajduje się wielofunkcyjny basen. Można w nim popływać a także skorzystać z takich atrakcji jak sztuczna rzeka, wyśmienicie masujące ramiona i kark „łabędzie szyje”, doskonałe do wypoczynku łoża bąbelkowe, gejzery, jacuzzi.

W Atrium warto również wziąć kąpiel w jedynym w Polsce basenie białej glinki, sprowadzanej z Grecji. Temperatura sięga w nim od 37 do 40°C, przez co znajdujące się w glince jony wapnia i magnezu łatwo wnikają w skórę, sprawiając, że staje się ona jedwabiście gładka. Oprócz basenu, w Atrium mieści się nowocześnie wyposażona sala fitness, sauny oraz klub z kręgielnią i salą bilardową.

Basen znajduje się również w Termach Pałacowych, oferujących szeroki zakres hydroterapeutycznych usług. Pod okiem instruktora jest tam prowadzona gimnastyka wodna, na przygotowanych w basenie stanowiskach, można także skorzystać z hydromasaży, biczów szkockich, okładów fango czyli mających właściwości przegrzewające i rozluźniające okładów z pyłu wulkanicznego i parafiny, masażu klasycznego, masażu limfatycznego, masażu kamieniami, kąpieli w algach lub minerałach.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz