Konferencja z Panem Prusem, czyli Nałęczów dla klientów biznesowych

W szeroko rozumianej branży noclegowo-turystycznej inwestycje w sale konferencyjne i ich rozbudowę to coraz popularniejszy trend. Również w Nałęczowie, który ani nie jest dużym miastem z całą dzielnicą biznesowo-finansową, ani wyjątkowo popularnym kurortem, a “tylko” cenionym uzdrowiskiem z fascynującą historią. Dużych firm i tak się tutaj pewnie nie ściągnie, ale małe i średnie grupy mogą już zainteresować się propozycjami zorganizowania rozmaitych spotkań, prezentacji i szkoleń.

Nałęczów w pewnych kwestiach może być nawet lepszym miejscem na konferencję, niż wielkie metropolie w rodzaju Warszawy, Krakowa czy Poznania. Głównym walorem kameralnej miejscowości powinna być spokojna atmosfera, zdecydowanie bardziej sprzyjająca skupieniu się na pracy niż gwarne, tętniące życiem miasta z bogatą ofertą nocnych rozrywek i pokus. Z kolei wyposażenie sal konferencyjnych z Nałęczowa nie odbiega od ogólnie przyjętych standardów. Tylko ich pojemność nie wszystkim zainteresowanym konferencjami będzie odpowiadać.

To właśnie zasługa przede wszystkim obiektów noclegowych, które zadbały o odpowiednie zaplecze konferencyjne. Pomieszczenia dla kilkudziesięciu - a przy odpowiednim układzie nawet ponad 100 osób - wsparcie dla sprzętu multimedialnego, przydatne tablice typu flip chart, mikrofony i nagłośnienie… Nałęczów z całą pewnością jest w stanie zapewnić wszystko co niezbędne. I kilka potencjalnych atrakcji w czasie wolnym dla gości.

Dodano: 2017-09-26 12:57:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz