Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Nałęczowa do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Nałęczowa, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z programu NFHotel. Prowadząc obiekt hotelarski w Nałęczowie bez wątpienia potrzebujesz funkcjonalnego programu, który pozwoli Ci na błyskawiczną obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne dodawanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją zaakceptować błyskawicznym przelewem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje zaznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to również szybkie i przejrzyste rozliczenia, w których ryzyko błędu sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z wyliczaniem cen rezerwacji.


Niewątpliwym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich komunikatów między osobami obsługującymi recepcję. Pracę ułatwiają również komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli przeoczyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania właściwych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 13:24:00

Komentarze (2)
Pensjonat*** Karkonoski SPA
25.11.2015 12:26

Korzystamy już od kilku miesięcy i u nas faktycznie sprawdza się bardzo dobrze. To po prostu dobrze dopracowany program, przede wszystkim prosty w obsłudze, z klarownymi warunkami użytkowania i co ważne - bezpłatny! Bardzo usprawnia nam kontrolę nad rezerwacjami. Polecamy!

Bałtyk Resort
25.11.2015 12:27

W naszym obiekcie korzystamy z programu NFhotel i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podobają nam się bardzo liczne funkcje dodatkowe, przede wszystkim przypominacze, których nie widzieliśmy wcześniej w innych programach recepcyjnych. Rezerwacje dodaje się ekspresowo, a wszystko odbywa się bardzo płynnie.

Dodaj komentarz