O odnowie biologicznej, jaką może zaoferować turystom uzdrowiskowy Nałęczów

Kameralne, malownicze miasto w województwie lubelskim, dodatkowo wyróżniające się niezwykłym, mocno artystycznym klimatem. O pięknych, zachęcających do aktywnego spędzania wolnego czasu okolicznościach przyrody już nie wspominając. Z całą pewnością Nałęczów jest w stanie zapewnić przyjeżdżającym tutaj turystom znakomite warunki do spokojnego odpoczynku. Tym bardziej po tym, kiedy uwzględni się również tradycyjne przyrodolecznictwo wraz z nowoczesnymi zabiegami odnowy biologicznej.

Skoro kurort regularnie i często odwiedzały takie osobistości jak Bolesław Prus czy Stefan Żeromski, to jest chyba najlepsza rekomendacja. I choć uzdrowisko samo w sobie ma dość ograniczony zakres działań leczniczych (do kardiologii),to nie tylko źródła wód bogatych w składniki mineralne są godne uwagi osób zainteresowanych relaksem i regeneracją. Odnowa biologiczna w Nałęczowie to bowiem nie tylko kuracja rozmaitych dolegliwości sercowych, ale też czysta rozkosz, z jaką nierozerwalnie związane jest poddawanie się zabiegom SPA & Wellness. W przypadku procedur z tej kategorii poprawa samopoczucia będzie nawet ważniejsza niż wymierne korzyści dla zdrowia. Choć rzecz jasna jedno nie wyklucza całkowicie drugiego. I na odwrót.

Zestaw zabiegów rekreacyjno-rehabilitacyjnych, jakim można się poddać wyjeżdżając na taki turnus do Nałęczowa, będzie niezwykle rozbudowany. Tu masaże, tam kąpiele, jeszcze jakieś okłady, inhalacje, rytuały saunowe… Tak kompleksową odnowę biologiczną można polecić praktycznie każdemu, niezależnie od ewentualnych problemów trapiących organizm. I lepiej od razu nadmienić iż większość salonów SPA funkcjonuje w ramach naprawdę “wypasionych” aquaparków bądź obiektów noclegowych. Takich z górnej półki, otrzymujących najwyższe noty i najwięcej gwiazdek do klasyfikacji, celujących w maksymalnie komfortowe standardy.

A co za tym wszystkim idzie - tych, które wyceniają swoje usługi na tyle wysoko, iż pakiety specjalne z zabiegami SPA dla wielu pozostają poza finansowym zasięgiem. Jest jednak dość prosty sposób na ominięcie tej bariery, a to dlatego że większość takich stref relaksu pozwala na wizyty gości z zewnątrz. Innymi słowy: odwiedzając Nałęczów można zarezerwować sobie tanie noclegi w jednym miejscu, a na procedury odnowy biologicznej umówić się w jeszcze innym. Rzecz jasna za dodatkową opłatą, na praktycznie identycznych zasadach, na jakich działają pewne baseny hotelowe. Dostępne dla wszystkich, tyle że klienci właściciela mają pierwszeństwo i pewne zniżki.

Nałęczów od dziesięcioleci, a właściwie to już paruset lat zalicza się do czołowych uzdrowisk w Polsce, cieszących się niesłabnącą renomą i systematycznie rosnącą popularnością. Nowoczesne SPA & Wellness wraz z fachową odnową biologiczną niewątpliwie umacnia ten wzrostowy trend.

Dodano: 2017-10-24 15:28:00

Komentarze (3)
Anonim
25.10.2017 08:18

Odnowa biologiczna to żadna nowość, tylko po prostu kiedyś inaczej to nazywano. Co się zaś tyczy Nałęczowa, to słyszałem że pod względem finansowym jest to najlepiej prosperujące uzdrowisko w całej Polsce. A wytłumaczenie tego fenomenu wydaje się całkiem proste - zarządzają nim wykształceni menedżerowie z zagranicy, a nie członkowie rodziny wojewodów, znajomi prezesów, ludzie z polecenia, słowem: żadni Misiewicze.

Anonim
25.01.2018 08:59

Fakt to żadna nowość, ale nowa nazwa buduje nowe trendy. http://www.cichydomek.info/

Anonim
29.05.2019 12:17

W Nałęczowie byłam ostatnio na wyjeździe służbowym. Po stresującym dniu zafundowałam sobie odnowę biologiczną, do domu wracałam bardzo zrelaksowana.

Dodaj komentarz
Odpowiadasz na komentarz   Anonim  z 1.01.1970 01:00  Anuluj